Producent kosmetyków Stagecolor

  • produkcja niemiecka
  • marketing szwajcarski
  • zasięg na cały świat
  • klienci najbardziej wymagający
  • profesjonalna paleta kolorów
  • wszechstronne zastosowanie zaskakująca wydajność
  • fachowe poradnictwo przy zakupie
  • bezkonkurencyjna dobra jakość
Kosmetyki Stagecolor to kosmetyki profesjonalne do makijażu dla wizażystów i ich klientów. Osobiście cenię sobie profesjonalizm pracy w każdych warunkach i pamiętam kiedy miałam kłopoty z nakładaniem fluidów, które po paru minutach się warzyły, nietrwałe pomadki, które się ścierały po wypiciu szklanki wody lub tusze do rzęs, które zamiast przedłużać, pogrubiać i podkreślać rzęsy nie tylko nie spełniały swojego zadania ale także sklejaly rzęsy pozostawiając na nich grudki. Ja również znam te problemy z doświadczenia. Zanim poznałam STAGECOLOR pracowałam z wieloma firmami kosmetycznymi, ale żadna niezaspakajana moich oczekiwań tak jak kosmetyki kolorowe niemieckiej firmy Jean Pierre Rosselet i dlatego też bardzo się cieszę, że to właśnie nasza szkoła została wybrana na generalnego przedstawiciela tej firmy na Polskę.

W pracy wizażysty jest bardzo ważna jakość makijażu, która zależy nie tylko od zdolności i wykształcenia, ale także od jakości kosmetyków. Cieszę się więc, że moi uczniowie mają możliwość nauki i pracy na kosmetykach STAGECOLOR. Pozwalają one na kombinacje kolorów i tworzenie niepowtarzalnych wersji makijaży dziennych, wieczorowych bez większego wysilku i nakładu pracy.


Każda kobieta, która choć raz kupiła kosmetyk STAGECOLOR, obojętnie czy to pani domu, kobieta interesu, kosmetyczka, wizażystka, czy charakteryzatorka krótko mówiac, każda kobieta, która umie porównywać może Panią zapewnić, że STAGECOLOR ze względu na jakość, różnorodność kolorów należy do najlepszych firm w swojej branży.

Kosmetyki STAGECOLOR przeznaczone są dla wszystkich, którzy cenią sobie komfort pracy, dobrą jakość produktów, trwalość makijażu, są przeciwnikami półśrodków i którzy podobnie jak ja kierują się zawsze mottem: "Jakość nie zna kompromisów". Kosmetyki STAGECOLOR dostępne są wyłącznie u profesjonalistów w salonach kosmetycznych, ponieważ każda sprzedaż kosmetyku STAGECOLOR powinna być poprzedzona fachową poradą.

Jedna z najbogatszych ofert na rynku profesjonalnym - 125 kolorów cieni o różnych konsystencjach np. cienie perłowe, półperłowe, matowe, jedwabne, metaliczne, w postaci magnetycznej jak i w pojedynczych kasetkach o konsystencji stałej lub w postaci pudru sypkiego. 67 kolorów pomadek i błyszczków, które co sezon są uzupełniane kilkoma nowymi kolorami. 57 kolorów make-up'ów w postaci fluidów nawilżąjacych, mocno kryjących, dwufazowych kompaktów nakładanych na sucho i na mokro, kamuflaży, korektorów, UV Care i sensacyjnych, jedwabnych make-up'ów w pudrze.

Kosmetyki można odpowiednio mieszać między sobą otrzymując nowe odcienie kolorów. Super modne i niespotykane w innych firmach są Sparkle Eye Powder, uniwersalne, metaliczne pudry, mające wszechstronne zastosowanie. Sparkle Eye Powder można stosować na powieki, policzki, włosy, paznokcie, rzęsy, usta i na całe ciało. Pudry można mieszać z wodą, wazeliną, lakierem do paznokci¸ żelem do włosów, płynnymi fluidami itp. Stosuje się je także jako eyelinery do powiek, do konturowania ust, a także do malowania elementów dekoracyjnych i bardzo modnego "osadzania światła na twarzy".

Wizażyści mają możliwość wygodnej pracy z paletami lub prezenterami. Klientka ma możliwość dowolnego wyboru, indywidualnego zestawu i kombinacji kosmetyków. W systemie magnetycznym można wybierać spośród cieni do powiek, różu, pudru, tłustych eyelinerów i utrwalacza cieni. Korzystając z kaszmirowych tuszy i jedwabistych konsystencji make-up'ów i nawilżających pomadek ma się uczucie lekkości i świeżości.

Każda kobieta, która zetknęła się choć raz z kosmetykami STAGECOLOR, obojętnie czy jest to pani domu, kobieta interesu, wizażystka czy kosmetyczka, krótko mówiąc każda kobieta, która umie porównywać, może Panią zapewnić że STAGECOLOR należy do najlepszych firm w swojej branży. STAGECOLOR to nazwa marki kosmetyków założonej w roku 1978 i produkowanych przez firmę Jean-Pierre Rosselet Deutschland GmbH w Bremie w Niemczech. Dzięki swojemu koncepcji na prowadzenie firmy i sprzedaż kosmetyków, wyłącznie w handlu specjalistycznym, stworzono zostało nowoczesne przedsiębiorstwo z ponad 100 pracownikami.

 
Siedziba Jean Pierre Rosselet Cosmetics w Bremie