Chusty do analizy kolorystycznej Luizy Lenartowicz

Do przeprowadzenia prawidłowej analizy kolorystycznej i stylizacji potrzebujemy starannie dobranego zestawu kolorów chust. STAGECOLOR oferuje swój zestaw do przeprowadzania analizy kolorystycznej w ilości 44 kolorów.

Są one dostępne w sprzedaży dla wszystkich klientów także, tych którzy ukończyli inne szkolenia. Chusty w systemie Luizy Lenartowicz to ilość od 84 kolorów do 144, są dostępne tyko dla absolwentów naszej szkoły. Stanowią one podstawowy instrument do prowadzenia poradnictwa. Tekstylia są komputerowo barwione i poukładane w odpowiedniej kolejności z możliwością zawieszenia na metalowym okrągłym wieszaku.

Wszystkie te kolory są umieszczone w przewodnikach kolorów i ramach kolorystycznych wg. orginalnego systemu kolorystycznego Luizy Lenartowicz, który jest prosty i logiczny do nauki a także sprawdzony w wieloletniej praktyce.

Chusty są specjalnie analizowane na przenikanie światła tak, aby zgadzały się ich parametry wymagane przy analizie kolorystycznej. Wysoka jakość barwników i materiałów zapewnia długoletnią pracę. Przy ich pomocy możliwa jest analiza kolorystyczna i określenie pory roku a także tendencji osoby do danej grupy kolorystycznej.

Oczywiście warunkiem profesjonalnej pracy są oprócz pomocy naukowych konieczne wiadomości z tej dziedziny, które można zdobyć jedynie poprzez rzetelną naukę prowadzoną przez doświadczonych profesjonalistów.

Szkoła Wizażystów Luizy Lenartowicz, specjalizuje się w kształceniu wizażystów o kierunku konsultant kolorów i beauty stylista oferując szkolenia w tym zakresie.

Chusty w systemie Stagecolor są w sprzedaży dla wszystkich. Chusty w systemie Luizy Lenartowicz w sprzedaży wyłącznie dla absolwentów Szkoły Wizażystów. komplet 44 lub 84 sztuki.