Pędzel, absolvent, kabuki do make upu i pudru- P28 - 11588

Absolwent. Co to jest?
Absolwent to idealny instrument dla profesjonalisty i każdej kobiety która lubi makijaż perfekcyjny trwały. Absolwent jest połączeniem gąbki i pędzla. Jego nazwa mówi o zastosowaniu. Coś zaczyna i kończy. Absolwent służy do nakładania wszystkich konsystencji make upów i pudrów. Zarówno techniką na sucho i na mokro (pędzel suchy lub wilgotny). Absolwent zastępuje palce. wszystkie gąbki i pędzle. To połączenie wszystkich atutów. Zastępuje wszystkie instrumenty do nakładania fluidów, kompaktów, pudrów, róży i bronzerów. Absolwent to instrument nowej generacji do idealnego aplikowania make upu.

Palce zawsze czyste.
Absolwent dopasowuje się do każdej struktury skóry, pokrywa twarz idealną ilością np. fluidu równomiernie wygładzając ją daje efekt „drugiej skóry“. To luksus codzienności.

Czysto, gładko, higienicznie, oszczędnie, przyjemnie, błyskawicznie. 
Absolwent oszczędza ilość stosowanego kosmetyku o połowę. Absolwent to kwintesencja wykorzystująca najlepsze strony każdej istniejącej metody nakładanie make upu i pudru. Rezultatem jest twarz, która wygląda cały dzień jak po udanych wakacjach. Absolwent to instrument, który dostosowuje się do każdego rodzaju cery równomiernie i gładko rozkładając konsystencje kosmetyku. Dostosowuje się do każdego rodzaju cery.

 

 

Media