Program i harmonogram

23, 24 i 25 lipiec - I stopień wizażystyki
20, 21 i 22 sierpnia - I stopień analizy kolorystycznej
10,11,12 września - I stopień wizażystyki
17,18 i 19 września - Power of Photography, praktyczna nauka fotografowania makijażu dla wizażystów.
24, 25 i 26 - II stopień wizażystyki

 • Koszt trzydniowego szkolenia I stopień wizażystyki 1450,00 zł netto, każde następne 1700,00 zł netto.
  Przy wpłacie pełnej kwoty za wszystkie szkolenia udzielamy 15 % rabatu.Całodzienne wyżywienie gratis.Nocleg polecamy w hotelu Pintal.Naukę w naszej szkole można zaczynać tylko od "I Stopnia wizażystyki" lub od "I Stopnia analizy kolorystycznej", niezależnie od ukończenia kursów w innych szkołach. Jeśli z jakiegoś powodu ktoś przerwał naukę i chciałby kontynuować to szczególnie gorąco zapraszam!
 • szkolimy specjalistów w zawodzie: wizażysta, make up couch-nauczyciel wizażystów, konsultant kolorów, beaty stylista, kreator wizerunku postaci.
 • Aby stać się ekspertem wizażystą należy skończyć wszystkie szkolenia.
  1. I Stopień Wizażystyki
  2. II Stopień Wizażystyki
  3. I Stopień Analizy Kolorystycznej
  4. III Stopień Wizażystyki
  5. Power of Make up Phothography, Color, Fashion – warsztaty
  6. I Stopień Stylizacji
  7. II Stopień Analizy Kolorystycznej
  8. II Stopień Stylizacji
  9 . Przygotowanie do Egzaminu zakończona Make up Book tzn portfolio
  10. Egzamin
 • program każdego 3-dniowego szkolenia obejmuje
  pierwszy dzień: zajęcia teoretyczne 5o%, praktyczne 50 %
  drugi dzień: zajęcia praktyczne 80%, teoretyczne 20%
  trzeci dzień: praktyka, praca z modelkami 100% tzw. „Power of...!”
  Dzień trzeci jest wyjątkowy, ponieważ mogą w nim brać udział także osoby spoza szkolenia, zarówno nasi słuchacze jak i absolwenci, ale także Ci ,którzy pokończyli inne szkoły i chcieliby zdobyć więcej praktyki, skorygować, zweryfikować ewentualne błędy, polepszyć płynność i precyzję koordynacji ręki w makijażu, a także pochwalić się swoimi umiejętnościami!
 • Zajęcia dla osób, którzy są już wizażystami i chcieliby poszerzyć swoją wiedzę i umiejętności zapraszamy na warsztaty „Power of...”, które odbywają się w trzecim dniu nauki albo jako dodatkowe zajęcia organizowane w systemie 1 -dniowym lub 2-dniowym a nawet 3-dniowym na życzenie! Z tego rodzaju zajęć najczęściej korzystają osoby po innych szkołach a także gabinety, salony kosmetyczne i fryzjerskie a także szkoły kosmetyczne i makijażu.
  I. Power of Make up warsztaty
  II. Power of Color warsztaty
  III. Power of Fashion warsztaty
  IV. Power of Photography to praktyczna nauka fotografowania makijażu dla wizażystów!
  V. Power of Hair ! Czyli fryzjerstwo dla wizażystów!
  Do systemu szkoleń wprowadzamy Nowość w postaci zajęć praktycznych! No dzieje się ! "Wizażysta Ekspert " to szkolenie "Od profesjonalisty dla profesjonalisty!" , w którym mogą brać udział amatorzy pasjonaci! Zajęcia są dostosowane do indywidualnego poziomu, oparte na nowych kosmetykach, instrumentach i pomocach naukowych.Te szkolenie to głównie praktyka, która pomoże zweryfikować braki i otrzymać konkretne odpowiedzi.Nasza propozycja jest kierowana do tych wszystkich osób, które mimo ukończonych szkoleń w różnych szkołach, firmach wciąż mają poczucie braku odpowiedzi lub niejasności, co paraliżuje i hamuje rozwijanie skrzydeł. Pomożemy! Proszę się nie martwić! U Nas nie ma głupich pytań ! Możecie Nas zapytać o wszystko! Każdego traktujemy po partnersku. Otwieramy oczy! Pokazujemy to o czym inni mają małe pojęcie lub żadne. A przecież tak prosto i łatwo się dowiedzieć by wiedzieć i świat staje się lepszy ! Wszystko staje się prostsze, gdy się umie! Staram się przekazać Wam jak najwięcej na FB ,na Blogu, na You Tube ale pewne zjawiska są tak ulotne i możliwe do obserwowania tylko na żywo. Pewne błędy, które być może nieświadomie popełniasz, są łatwiejsze do zweryfikowania i opracowania własnego stylu pracy niż myślisz! Pomogę Ci ! Jest tylko jeden warunek! Twoja determinacja musi być prawdziwa! To jedyna taka okazja raz na 3 lata!
  "Wizażysta Ekspert" to nowe szkolenie dla wszystkich bez względu na poziom wiedzy i umiejętności !
  Jesteśmy tymi, którzy widzą, po to byś Ty mogła,mógł zobaczyć jeszcze więcej!

Serdecznie zapraszam
Luiza Lenartowicz